by Paulina Paulina

Tak, proszę Państwa, żarty się skończyły!

O słonecznych i ciepłych dniach musimy już zapomnieć – nadchodzi zima. Możemy spodziewać się coraz niższych temperatur. Pojawił się śnieg i jeśli zniknie, to nie na długo. W związku z tym, nie zaszkodzi przypomnieć sobie o wymianie opon na zimowe, to już ostatni dzwonek!

Dobrze też pamiętać o roślinach przed domem albo na balkonie. Chowamy w bezpieczne miejsce meble ogrodowe, sprzęt i narzędzia. Spuszczamy wodę z zewnętrznych punktów poboru, zwijamy węże ogrodowe tak, by pozbyć się z nich wody. Przypominamy sobie gdzie jest szufla do śniegu, miotła i inne narzędzia do walki ze śniegiem i mrozem: skrobaczki, miotełki, odmrażacze itp.

Warto także mieć na oku ładowarkę do akumulatora, a kable rozruchowe wrzucić do bagażnika. Może trzeba będzie komuś pomóc, a może nam się przyda. Tyle przedzimowych tipów na dziś. W ich płytkim podtekście kryje się potrzeba przezimowania letnich opon, mebli ogrodowych, innych letnich sprzętów, rowerów, motocykli itp. Gdzie się z nimi podziać, gdzie by je tu bezpiecznie przechować?

Na takie (i trudniejsze) pytania odpowie nasza nowa gwiazda – Stary Chomik, który na blogu będzie dzielił się swoim doświadczeniem w gromadzeniu i przechowywaniu różnych różności.

Skorzystaj z przechowywania pojedynczych rzeczy w Smart Center już od 20 zł/mc