Biuro w Smart Office

Wirtualne biura, wynajem biura w Kielcach

 

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej aby posiadać biuro firmy

z prawdziwego zdarzenia.

 

  • Wirtualne biuro: adres działalności+ obsługa korespondencji (123 zł / m-c Brutto):

Zarejestruj u nas swoją firmę. Dzięki temu unikniesz przykrych konsekwencji rejestracji działalności gospodarczej pod adresem prywatnym, takich jak: podwyżka czynszu lub opłaty za użytkowanie wieczyste (jeśli nieruchomość służy celom gospodarczym jest ona kilkakrotnie wyższa). Naszego adresu możesz używać na wizytówkach oraz stronie internetowej. W cenę usługi wlicza się pełna obsługa korespondencji (skanowanie), do dyspozycji sala konferencyjna  (darmowe 2 godziny w miesiącu), miejsce na tablice informacyjną z nazwą firmy i wiele innych udogodnień. Oferujemy także stacjonarne (rzeczywiste) biura dla firm.

  • Wynajem sali konferencyjnej (VIP Room-u):

Wynajmij VIP Room i zdobądź własną przestrzeń, możesz u nas spokojnie pracować, odbywać spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne, zebrania firmowe, szkolenia, audyty itp. Klimatyzacja, WiFi, możliwość korzystania z tarasu z pięknym widokiem na panoramę Kielc, dostęp do aneksu kuchennego.

Cena:

do 10 osób: 

  12,30 zł / h Brutto (pn.-pt. w godz. 16.00-20.30 i sob. 9.00-17.00)                                    

25 zł / h Brutto (pn.-pt. w godz. 8.00-16.00)

  • Adres do korespondencji (61,5 zł / m-c Brutto):

odbierzemy, przekażemy Twoją korespondencję. Nie musisz pilnować listonosza lub martwić się wyjeżdżając na wakacje że Twój list wróci do nadawcy. O przesyłce powiadomimy Cię telefonicznie, SMS-em lub e-mailem.

Wygoda:
korespondencja i przesyłki dla Twojej firmy zostaną odebrane i poczekają na adresata w recepcji SMART OFFICE. Dzięki temu  kolejki na poczcie z awizem w ręku znikną z Twojego życia. Każdy z klientów SMART OFFICE może korzystać z urządzeń biurowych takich jak fax, kserokopiarka, skaner, komputer stacjonarny z dostępem do szybkiego internetu.

Prestiż:
każdy z klientów SMART OFFICE może nieodpłatnie, dwukrotnie z miesiącu skorzystać z VIP ROOM-u i obsługi biurowej.

Obsługa księgowa:
klienci SMART OFFICE mogą dodatkowo zlecić nam obsługę księgową swojej firmy w zakresie deklaracji PIT, VAT oraz ZUS.  To wygodne rozwiązanie – faktury i korespondencja podatkowa nadane na adres firmy trafią prosto na biurko księgowej (usługa dodatkowa).

Cała Firma w jednym miejscu:
jeśli  Twoja firma potrzebuje powierzchni magazynowej – wynajmiesz ją w promocyjnej cenie u nas – SMART STORAGE . Dla klientów korzystających z więcej niż jednej usługi np. SMART OFFICE + Księgowość + SMART STORAGE przewidujemy specjalne rabaty.